október 8, 2018

Állásajánlatunk

0 Hozzászlás

Győrben működő fatelep, fa teraszburkolattal és szauna alapanyagokkal foglalkozó vállalkozás keres fiatalos csapatába tapasztalattal rendelkező új kollégát!

Győri telephelyünkre keresünk hölgy kollégát: értékesítés, pénztár, számlázási munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Értékesítés
Telefonos rendelésfelvétel, ügyfélkezelés
Megrendelések rögzítése
Árajánlat és számlakészítés
Számlázás, pénztárkezelés, szállítólevelek készítése
Egyéb adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:
Megbízhatóság, terhelhetőség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Önálló, felelősségteljes pontos, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
Szakmailag elismert, folyamatosan fejlődő cég
Igényes munkakörnyezet
Dinamikus csapat
Hosszú távú, teljes munkaidős, stabil munkahely

MUNKAIDŐ: hétfőtől-péntekig napi 8 óra

Amennyiben úgy érzed meg tudsz felelni elvárásainknak és hosszútávra keresel munkát, akkor kérünk töltsd ki az alábbi mezőket és a FÉNYKÉPES önéletrajzod feltöltésével és a bruttó bérigényed megjelölésével jelentkezz:

Név*:

Születési dátum (év-hó-nap)*:

E-mail cím*:

Telefonszám*:

Bruttó bérigény*:

Önéletrajz (feltöltés: doc, docx, pdf, rtf, txt maximum méret: 5Mb)*:

Honnan értesültél az állás ajánlatunkról?*:

Megjegyzés:

Az itt használt email címét semmilyen más célra nem használjuk, csak a kérdés megválaszolására, ill. ehhez szükséges kapcsolattartásra.

Az Adatvédelmi tájékoztatót elolvastam és elfogadom!

Spam védelem. Kérem gépelje be az eredményt!

* jelölt mezők kitöltése kötelező! Szólni fogunk ha be kéne ugrani hozzánk!